SYSTEMY WYSTAWIENNICZE Twoim sposobem na sukces.

Systemy wystawiennicze

to grupa produktów reklamowych, które składają się na skuteczny marketing zewnętrzny marki. W Naszej ofercie znajdziesz wiele skutecznych narzędzi marketingowych, dzięki którym promowana przez Ciebie marka nie zostanie szybko zapomniana.

Ścianki modułowe, ścianki - lady - standy, flagi reklamowe, stojaki reklamowe, stoiska i trybunki, leżaki reklamowe, roll up’y to tylko niektóre z produktów - poznaj Naszą ofertę i osiągnij sukces w reklamie swojej marki!

Musisz pamiętać, że wizerunek na każdego rodzaju imprezach biznesowych, eventach czy targach Twoja marka powinna zostać zauważona a w kolejnym etapie zapamiętana przez jak największą grupę Twoich odbiorców. Wszystkie systemy wystawiennicze są jednym z kilku elementów, które powinny wyróżniać Twoją markę. W czasach, w których jest bardzo wiele podobnych firm do Twojej, trzeba spowodować wszystko, aby pozyskać jak największą grupę osób zainteresowanych Twoją marką. 

Jeżeli pierwszy raz bierzesz udział w evencie, to musisz wiedzieć, na jakiej powierzchni Twoje stoisko będzie się prezentowało. Jest bardzo wiele różnego rodzaju imprez, które różnią się od siebie np. lokalizacją czy będzie to przestrzeń otwarta, czy Twoje stoisko będzie prezentowane pod dachem. Jeżeli masz zamiar brać udział w imprezach plenerowych, pamiętaj o namiocie, do wyboru są namioty stelażowe bądź namioty pneumatyczne / stałociśnieniowe

Każdy z namiotów różni się pod względem zastosowania, lecz to temat na szerszy artykuł, który będzie miał na celu dokładny opis wykorzystywanych namiotów podczas imprez. 

Jeżeli zdecydowaliście się już na uczestnictwo na imprezach pod dachem, warto posiadać, że sobą ściankę reklamową która, spowoduje wydzielenie Twojej powierzchni reklamowej. Do każdego zestawu polecamy również flagi reklamowe-winder czy leżaki z własnym nadrukiem, możliwości personalizacji jest wiele. Musisz pamiętać, aby budować swoją przestrzeń tak, aby zachęcić do poznawania Twojej marki.

Nie stosuj na takich imprezach np. pawilonów ogrodowych czy namiotów typu house garden, te nośniki będą powodować więcej problemów i negatywach komentarzy od Twojej konkurencji. Namioty ogrodowe czy pawilony służą, jak sama nazwa mówi do korzystania w ogrodzie, stawiaj na budowanie dobrego wizerunku, który pozostanie w pamięci na dłużej u Twoich odbiorców.

Nasza platforma powstała właśnie do budowania pozytywnego wizerunku podczas Twojego eventu, staramy się dobierać wysokiej jakości produkty, ale pamiętamy również o tym, aby były to produkty w dobrej cenie, każda impreza i prezentacja firmy niesie za sobą wysokie koszty, które my chcemy pomóc optymalizować, aby nie narażały Twojej firmy na bardzo wysokie koszty. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą platformą i szczerze zapraszamy do rozmów z naszymi handlowcami, którzy starają się odpowiadać na zadane pytania, również stawiamy na każdorazową pomoc w doborze odpowiednich produktów, których Ty i twoja marka potrzebuje.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości
Trybunka reklamowa owal  z półką 91 x 46 x 93 cm
Trybunka reklamowa owal z półką 91 x 46 x 93 cm

979,00 zł

795,93 zł

szt.
Krzesło do stołu koktajlowego - białe
Krzesło do stołu koktajlowego - białe

180,00 zł

146,34 zł

szt.
Stojak na ulotki A3  MONTANA w walizce transportowej
Stojak na ulotki A3 MONTANA w walizce transportowej

610,00 zł

495,93 zł

szt.
Stojak na ulotki A3  MONTANA w torbie transportowej
Stojak na ulotki A3 MONTANA w torbie transportowej

590,00 zł

479,67 zł

szt.
Lada STANDARD PCV z płytą meblową Wydruk na folii z laminatem
Lada STANDARD PCV z płytą meblową Wydruk na folii z laminatem

2 700,00 zł

2 195,12 zł

szt.
Lada SMART z oświetleniem LED poszycie tekstylne Backlite
Lada SMART z oświetleniem LED poszycie tekstylne Backlite

2 800,00 zł

2 276,42 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl