SYSTEMY WYSTAWIENNICZE Twoim sposobem na sukces.

Systemy wystawiennicze

to grupa produktów reklamowych, które składają się na skuteczny marketing zewnętrzny marki. W Naszej ofercie znajdziesz wiele skutecznych narzędzi marketingowych, dzięki którym promowana przez Ciebie marka nie zostanie szybko zapomniana.

Ścianki modułowe, ścianki - lady - standy, flagi reklamowe, stojaki reklamowe, stoiska i trybunki, leżaki reklamowe, roll up’y to tylko niektóre z produktów - poznaj Naszą ofertę i osiągnij sukces w reklamie swojej marki!

Musisz pamiętać, że wizerunek na każdego rodzaju imprezach biznesowych, eventach czy targach Twoja marka powinna zostać zauważona a w kolejnym etapie zapamiętana przez jak największą grupę Twoich odbiorców. Wszystkie systemy wystawiennicze są jednym z kilku elementów, które powinny wyróżniać Twoją markę. W czasach, w których jest bardzo wiele podobnych firm do Twojej, trzeba spowodować wszystko, aby pozyskać jak największą grupę osób zainteresowanych Twoją marką. 

Jeżeli pierwszy raz bierzesz udział w evencie, to musisz wiedzieć, na jakiej powierzchni Twoje stoisko będzie się prezentowało. Jest bardzo wiele różnego rodzaju imprez, które różnią się od siebie np. lokalizacją czy będzie to przestrzeń otwarta, czy Twoje stoisko będzie prezentowane pod dachem. Jeżeli masz zamiar brać udział w imprezach plenerowych, pamiętaj o namiocie, do wyboru są namioty stelażowe bądź namioty pneumatyczne / stałociśnieniowe

Każdy z namiotów różni się pod względem zastosowania, lecz to temat na szerszy artykuł, który będzie miał na celu dokładny opis wykorzystywanych namiotów podczas imprez. 

Jeżeli zdecydowaliście się już na uczestnictwo na imprezach pod dachem, warto posiadać, że sobą ściankę reklamową która, spowoduje wydzielenie Twojej powierzchni reklamowej. Do każdego zestawu polecamy również flagi reklamowe-winder czy leżaki z własnym nadrukiem, możliwości personalizacji jest wiele. Musisz pamiętać, aby budować swoją przestrzeń tak, aby zachęcić do poznawania Twojej marki.

Nie stosuj na takich imprezach np. pawilonów ogrodowych czy namiotów typu house garden, te nośniki będą powodować więcej problemów i negatywach komentarzy od Twojej konkurencji. Namioty ogrodowe czy pawilony służą, jak sama nazwa mówi do korzystania w ogrodzie, stawiaj na budowanie dobrego wizerunku, który pozostanie w pamięci na dłużej u Twoich odbiorców.

Nasza platforma powstała właśnie do budowania pozytywnego wizerunku podczas Twojego eventu, staramy się dobierać wysokiej jakości produkty, ale pamiętamy również o tym, aby były to produkty w dobrej cenie, każda impreza i prezentacja firmy niesie za sobą wysokie koszty, które my chcemy pomóc optymalizować, aby nie narażały Twojej firmy na bardzo wysokie koszty. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą platformą i szczerze zapraszamy do rozmów z naszymi handlowcami, którzy starają się odpowiadać na zadane pytania, również stawiamy na każdorazową pomoc w doborze odpowiednich produktów, których Ty i twoja marka potrzebuje.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości
Stół cateringowy 180 x 74 cm CZARNY stół bankietowy
Stół cateringowy 180 x 74 cm CZARNY stół bankietowy
399,00 zł 324,39 zł
szt.
ROLL-UP z wydrukiem FOTOGRAFICZNYM blockout 100 x 200 cm
ROLL-UP z wydrukiem FOTOGRAFICZNYM blockout 100 x 200 cm
219,00 zł 178,05 zł
szt.
Biały obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
Biały obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
119,00 zł 96,75 zł
kpl
Czarny obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
Czarny obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
119,00 zł 96,75 zł
kpl
Czarny obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
Czarny obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
139,00 zł 113,01 zł
kpl
Biały obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
Biały obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
139,00 zł 113,01 zł
kpl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl