Trybunki wystawiennicze — praktyczny atrybut kampanii promocyjnej

Trybunki wystawiennicze — praktyczny atrybut kampanii promocyjnej

Eventy branżowe, konferecje, wystawy czy też lokalne imprezy na świeżym powietrzu to dobry moment, aby zaznaczyć swoją obecność, porozmawiać z potencjalnymi klientami i zaprezentować swoją ofertę. Jeśli na początku nie posiadamy zbyt wiele funduszy na przeprowadzenie wielokanałowej kampanii, warto wykorzystać potencjał trybunek wystawienniczych,  które mogą stanowić samodzielny nośnik reklamowy lub element całej zabudowy. Dzięki temu można przygotować niewielkie stoisko, które przyciągnie swym wyglądem wzrok potencjalnych klientów.

Łatwy transport

Jednym z głównych atutów lad tekstylnych jest niewielki ciężar. Mobilna reklama umożliwia przeniesienie stoiska w dowolne miejsce, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Można ją z powodzeniem wykorzystać zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz hali. To praktyczne narzędzie perfekcyjnie pełni swoją funkcję podczas różnego rodzaju konferencji, wystaw czy też imprez.

Uniwersalność                                                                                                      

Trybunka reklamowa pozwala zaznajomić uczestników eventu z identyfikacją wizualną firmy. W ten sposób logo i nazwa marki łatwiej zapadają w podświadomości potencjalnych klientów. Można ją wykorzystać wielokrotnie podczas różnego rodzaju imprez, co pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, które można zainwestować np. we wprowadzenie nowego produktu na rynek. Wysokiej jakości materiały są odporne na działanie zróżnicowanych warunków atmosferycznych. Ladę można wykorzystać pod zadaszeniem lub ustawić w otwartej przestrzeni.

Utrzymanie czystości

Lady tekstylne nie sprawiają żadnego kłopotu w utrzymaniu czystości. Wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką, by usunąć ewentualne zabrudzenia i przywrócić im nienaganny wygląd. Co więcej, gwarantują one również zachowanie porządku na stoisku reklamowym. Na półkach znajdujących się od wewnętrznej strony można ukryć np. dodatkowe gadżety reklamowe lub przedmioty należące do personelu. Z kolei na trybunce można rozłożyć wizytówki, słodycze firmowe lub długopisy z grawerem czy też przykładowe produkty z oferty.

Prosta obsługa

Nowoczesna technologia zagościła na dobre w branży reklamowej. Dzięki temu montaż i demontaż systemów wystawienniczych stał się wręcz intuicyjny. Przygotowanie lady reklamowej nie zajmuje wiele czasu. Jej konstrukcja jest wytrzymała, a wysokiej jakości materiały stanowią gwarancję długoletniego użytkowania. Wykorzystane rozwiązania umożliwiają profesjonalną prezentację firmy, jednocześnie minimalizując ryzyko wystąpienia problemów związanych z obsługą sprzętu.

Ogromny wybór modeli

Na rynku istnieje potężny wybór trybunek reklamowej, które różnią się od siebie nie tylko ceną, ale również kształtem, rozmiarem czy wyposażeniem. Z pewnością każdy znajdzie ofertę odpowiadającą indywidualnym potrzebom. Można wybrać minimalistyczne, prostokątne lady tekstylne czy też trybunki o bardziej wymyślnych kształtach. Wśród proponowanych nośników reklamowych znajdują się modele wyposażone w oświetlenie LED lub system magnetyczny. Warto zaznajomić się z kilkoma propozycjami i wybrać tę, która będzie najkorzystniejsza dla przedsiębiorstwa.  

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości
Trybunka reklamowa owal  z półką 91 x 46 x 93 cm
Trybunka reklamowa owal z półką 91 x 46 x 93 cm

979,00 zł

795,93 zł

szt.
Krzesło do stołu koktajlowego - białe
Krzesło do stołu koktajlowego - białe

180,00 zł

146,34 zł

szt.
Stojak na ulotki A3  MONTANA w walizce transportowej
Stojak na ulotki A3 MONTANA w walizce transportowej

610,00 zł

495,93 zł

szt.
Stojak na ulotki A3  MONTANA w torbie transportowej
Stojak na ulotki A3 MONTANA w torbie transportowej

590,00 zł

479,67 zł

szt.
Lada STANDARD PCV z płytą meblową Wydruk na folii z laminatem
Lada STANDARD PCV z płytą meblową Wydruk na folii z laminatem

2 700,00 zł

2 195,12 zł

szt.
Lada SMART z oświetleniem LED poszycie tekstylne Backlite
Lada SMART z oświetleniem LED poszycie tekstylne Backlite

2 800,00 zł

2 276,42 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl