Sprawdź koniecznie
Stojak na ulotki A4 LINCOLN - 5 półek ekspozytor na targi
Stojak na ulotki A4 LINCOLN - 5 półek ekspozytor na targi

470,00 zł

Cena regularna: 529,00 zł

Najniższa cena: 529,00 zł

382,11 zł

Cena regularna: 430,08 zł

Najniższa cena: 430,08 zł
szt.
Stojak na ulotki A4 NEVADA z walizką
Stojak na ulotki A4 NEVADA z walizką

449,00 zł

Cena regularna: 469,00 zł

Najniższa cena: 469,00 zł

365,04 zł

Cena regularna: 381,30 zł

Najniższa cena: 381,30 zł
szt.
Stojak na ulotki A4 COLUMBIA - 4 półki ekspozytor na targi
Stojak na ulotki A4 COLUMBIA - 4 półki ekspozytor na targi

445,00 zł

Cena regularna: 549,00 zł

Najniższa cena: 549,00 zł

361,79 zł

Cena regularna: 446,34 zł

Najniższa cena: 446,34 zł
szt.
Stojak na ulotki A4 NEVADA
Stojak na ulotki A4 NEVADA

305,00 zł

Cena regularna: 420,00 zł

Najniższa cena: 339,00 zł

247,97 zł

Cena regularna: 341,46 zł

Najniższa cena: 275,61 zł
szt.
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

instagram spdesign

facebook spdesign

Zakładka O nas to jedna z najczęściej odwiedzanych podstron przez konsumentów. Wskazują na to liczne badanie przeprowadzone przez specjalistów od UX Design. Znajdujące się tu treści odgrywają niebagatelną rolę w procesie sprzedażowym. Budują zaufanie do marki oraz kreują pozytywny wizerunek. Dzięki nim możesz wywrzeć dobre wrażenie na potencjalnych klientach i partnerach biznesowych. Masz tylko jedną taką szansę, więc jej nie zmarnuj.

Tekst O nas powinien mówić o kliencie

Tekst O nas musi nieść wartość dla klienta. Odbiorcy nie obchodzą zdobyte przez Ciebie nagrody lub certyfikaty, ale płynące z tego korzyści. Zaprezentuj korzyści, jakie płyną dla konsumentów z Twojego doświadczenia i innych osiągnięć. Mów do niego językiem korzyści, by wyróżnić swoją ofertę na rynku.

Zapomnij o pompatycznym tonie, pustych frazesach i chwaleniu się. Pokaż siebie, jako profesjonalistę. Pokaż swój dorobek w innym wymiarze. Niech osoby, które odwiedzają Twoją stronę internetową, poczują się naprawdę ważne.

Zakładka O nas pełna korzyści dla partnerów biznesowych oraz klientów

Każdy tekst, który publikujesz na Twojej stronie www, powinien stać się narzędziem sprzedażowym. Musisz mieć to na uwadze, ale chęć zysku nie powinna przyćmić klienta. To On jest najważniejszy. Poznaj jego potrzeby i dostosuj do niego przekaz. Twoje zalety przemień w korzyści dla niego. Nie wiesz jak tego dokonać? Chętnie Ci pomożemy.

Zleć napisanie tekstu O nas copywriterowi. Mistrz słowa zrobi to w kreatywny sposób za Ciebie, a Ty będziesz się cieszył dobrą opinią. Zyskasz wizerunek specjalisty i przyciągniesz do siebie nowe osoby. Jeśli się postarasz, możesz nawiązać ciekawą współpracę biznesową oraz zwielokrotnić zyski ze sprzedaży. Zadbaj zatem o wysoką jakość oferty i miłą obsługę.

Odejdź od standardowych rozwiązań. Pokaż siebie jako nowoczesnego biznesmena, dla którego klienci stoją zawsze na pierwszym miejscu. W ten sposób zyskasz ich przychylność. Chętnie skorzystają z Twoich usług, a także polecą Cię innym.

Czy znajdziesz w sobie odwagę, by w nieszablonowy sposób zaprezentować Twoją firmę światu? Jeśli brak Ci pomysłu lub nie czujesz się dobrze w pisaniu tekstów, napisz do nas. Chętnie poznamy Cię bliżej i stworzymy atrakcyjną wizytówkę Twojego przedsiębiorstwa, która stanie się prawdziwym powodem do dumy. Tekst dopasujemy również pod SEO, byś mógł z niego czerpać jak najwięcej zysków.

Nie zastanawiaj się dłużej, napisz maila i prowadź biznes, który zasługuje na sukces. Nie pozwól, by inni zajęli Twoje miejsce.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl