Flagi reklamowe Zielona Góra

Flagi reklamowe Zielona Góra

Każdy, kto prowadzi własną firmę lub zaczyna ją prowadzić myśli o reklamie. Zielona Góra to miasto, w którym trzeba postarać się bardziej — wokół jest wiele przedsiębiorstw, dużo mniejszych i większych firm, które reklamują się intensywnie. Istotne jest, żeby znaleźć sposób na wyróżnienie się.  

Flaga reklamowa – pomysł na reklamę

Przenośne flagi reklamowe to prawdziwy hit wśród gadżetów pomagających wypromować markę. Zwane są beachflagami i winderami. Są dobrze widoczne z uwagi na posiadane maszty, na których są umieszczane. Maszty wykonane są z aluminiowych rurek, łatwych do składania i rozkładania, a przede wszystkim lekkich, co zapewnia fladze reklamowej dużą mobilność. Dzięki temu Zielona Góra może być pełna Twoich flag reklamowych, idealnie nadających się do postawienia przed lokalem firmy bądź używanych w czasie promocyjnych eventów. Możesz być pewien, że wszyscy zauważą logo Twojej firmy.

W naszej ofercie znajdują się flagi reklamowe w różnych rozmiarach oraz kształtach, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możesz wykorzystać flagę w codziennej reklamie, w czasie targów, prezentacji, festiwali i koncertów, ponieważ jej mobilność i wysokość pozwalają na wyróżnienie się jej w tłumie. Dodatkowo flaga ma większą powierzchnię, niż wiele gadżetów reklamowych. Poza logo zmieści się tam także hasło reklamowe lub grafika.

Dobry nośnik reklamowy

Flaga reklamowa do wykorzystania w takim mieście, jak Zielona Góra jest dobrym pomysłem. Stanowi czytelny nośnik reklamowy. Dzięki niej wystawa przed sklepem wyraźnie wybija się, wyraźnie zaznacza, co znajduje się w danym miejscu. Widać ją z daleka, więc klienci, którzy poszukują Twojej firmy od razu ją znajdą, a nowi zwrócą uwagę i wejdą z ciekawości. Oferujemy nawet dwumetrowe flagi reklamowe, do tego z dużą powierzchnią do zadrukowania. Można na niej umieścić logo, hasło reklamowe, grafikę, zaznaczyć ofertę firmy albo korzystną cenę. Klient od razu wie, czy chce skorzystać lub może zostać odpowiednio zachęcony flagą. Windery sprawdzają się świetnie przy budowaniu rozpoznawalności marki. Każdy klient w Zielonej Górze powinien widzieć Twoją firmę.

Wytrzymałość flag reklamowych

Warto rozważyć wybór flag reklamowych do swojej kampanii reklamowej również z uwagi na ich wytrzymałość. Są bardzo odporne na zniszczenia, nawet jeśli stoją na zewnątrz budynku. Mają trwałość większą niż plakaty, katalogi, ulotki, kalendarze. Nie są wykonane z papieru, więc nawet jeśli zamokną, nie niszczą się, druk nie spływa, nie staje się nieczytelny. Wykorzystujemy do flag reklamowych dla miasta Zielona Góra wytrzymały materiał, który jest jednocześnie lekki i ma małą wagę. Trudno go rozerwać, więc flagom nie grozi nadwyrężenie, nawet przy wietrze albo opadach. Mogą z powodzeniem stać przed lokalem jesienią, a nawet zimą, gdyż mróz także im nie szkodzi. Jednocześnie nie są podatne na zabrudzenia. W razie potrzeby lekkie plamy można usunąć przy pomocy wody. Nadają się na każdą porę roku i strefę klimatyczną.

 

flagi reklamowe Zielona Góra

MIESZKAŃCY ZIELONEJ GÓRY

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ FLAGI:

[product id="1576,1577,1601,73,1119,1120"]
Jeżeli jesteś mieszkańcem Zielonej Góry i chciałbyś zamówić u nas flagi reklamowe. Skontaktuj się z nami udzielimy Ci rabatu na pierwsze zamówienie na naszej platformie sprzedażowej.

flagi reklamowe Zielona Góra

flagi reklamowe Zielona góra

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl