X-BANNER napinany 180 x 80 cm z wydrukiem i torbą
X-BANNER napinany 180 x 80 cm z wydrukiem i torbą
Producent: SPDESIGN
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
X-BANNER napinany 210 x 120 cm z wydrukiem i torbą
X-BANNER napinany 210 x 120 cm z wydrukiem i torbą
Producent: SPDESIGN
Cena: 299,00 zł (netto: 243,09 zł )
zobacz więcej
X-BANNER napinany 60 x 160 cm z wydrukiem i torbą
X-BANNER napinany 60 x 160 cm z wydrukiem i torbą
Producent: SPDESIGN
Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
szt.
zobacz więcej

X-baner spektakularna reklama Twojej oferty

X-banner to popularny rodzaj stojaka reklamowego, który powszechnie stosuje się w różnych działaniach marketingowych i promocyjnych. Jest to reklama kompletna w postaci materiału, do umocowania na rozkładanym stelażu.

X-banner - charakterystyka

Konstrukcja naszego X-bannera charakteryzuje się prostą, ale efektywną konstrukcją, która przypomina literę "X", skąd właśnie pochodzi jego nazwa. Stelaż to lekkie, a zarazem wytrzymałe pręty. Po złożeniu tworzą ramę i podpierają grafikę, która znajduje się na specjalnej tkaninie banerowej. 

Jedną z głównych zalet, które wyróżnia x-banner jest ich bardzo prosta metoda rozkładania i składania. Bannery w naszym sklepie sprzedajemy w komplecie z torbami transportowymi, co znacznie ułatwia ich przenoszenie i transport. 

Budowa X-bannerów to również możliwość wymiany powierzchni reklamowej, co jest bardzo istotne, przy dynamicznie rozwijającej się ofercie. Ofertę, która będzie wyeksponowana na szkielecie można regularnie zmieniać i aktualizować. 

Ze względu na swoje rozmiary, x-bannery są widoczne z daleka. Dzięki nim możesz zyskać nowych klientach, w takich miejscach jak targi, wystawy, punkty sprzedaży czy wydarzenia korporacyjne. 

Wymienne banery ze stelażem w kształcie litery X mają szerokie zastosowanie i stanowią efektywne narzędzie komunikacji wizualnej. Materiał, który wykorzystujemy do nadruku projektu reklamowego, wyróżnia wytrzymałość i wysoka odporność na uszkodzenia. 

Nowoczesnych druk fotograficzny, który wykonujemy stosując latexowe tusze UV na materiale banerowym to gwarancja najwyższej jakości prezentowanej oferty.

Jakie mają rozmiary X-bannery reklamowe?

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo pomysłów na ekspozycję wizualną swojej oferty. Także bannery ze stelażem w kształcie X dostępne są w różnych rozmiarach, które umożliwią Ci dobór idealnie skrojonego ekspozytora dla Twojej oferty: 

  • 180 x 80 cm
  • 210 x 120 cm 
  • 60 x 160 cm

Co składa się na X-banner?

Konstrukcja bannera, tzw. pajączka składa się z nieskomplikowanych elementów, które w połączeniu tworzą spektakularny element wystawienniczy. Nasze zestawy tworzą tylko 3 elementy. Dzięki prostej, a zarazem kompletnej zawartości użytkowanie i ekspozycja stojaka z bannerem jest niezwykle prosta i komfortowa. Nasze x-bannery tworzą:

  1. Tkanina z nadrukiem reklamowym, która posiada na rogach dziurki z oczkami kaletniczymi, które ułatwiają montaż.
  2. Stelaż w kształcie X, który tworzą rurki z lekkich włókien węglowych. 
  3. Opakowanie w formie torby, która umożliwia łatwe i bezpieczne przechowywanie oraz transport złożonego X-bannera wraz z powierzchnią reklamową.

X-banner vs. roll- up. Różnice i podobieństwa

W świecie marketingu wizualnego X-bannery i roll-up'y są popularnymi narzędziami, które pomagają przyciągnąć uwagę i komunikować przekaz reklamowy. Chociaż oba te rozwiązania mają podobne zastosowania, istnieją między nimi kluczowe różnice, które warto zrozumieć, aby wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb.

Podobieństwa

Zarówno X-bannery, jak i roll-up'y są przenośnymi systemami do ekspozycji grafik reklamowych. Oba typy skutecznie przekazują wiadomości marketingowe. Są łatwe w montażu i demontażu, wygodne w transporcie oraz przechowywaniu.

Różnice

Główna różnica między X-bannerem a roll-up'em leży w ich konstrukcji. X-banner ma stelaż w kształcie litery "X", która rozciąga materiał graficzny i utrzymuje go na miejscu. Z kolei rollup posiada kasetę, z której rozwija się powierzchnię reklamową.

W X-bannerach wymiana grafiki jest zazwyczaj prostsza i szybsza niż w roll-up'ach, ponieważ tkanina banerowa jest po prostu zaczepiana w narożnikach. W rollupach wymiana materiału z nadrukiem może wymagać dodatkowych narzędzi, do prawidłowego zamocowania w kasecie.

Roll-up'y zazwyczaj zapewniają większą stabilność dzięki kasecie. X-bannery mogą być nieco bardziej podatne na ruchy powietrza czy przypadkowe przesunięcia. Jednak przy odpowiednim obciążeniu mogą zostać wyeksponowane na zewnątrz, podczas bezwietrznej pogody.

Oba systemy mają swoje zalety i będą skutecznie służyć w różnych scenariuszach marketingowych. Decyzja o wyborze jednego z nich powinna być podyktowana konkretnymi potrzebami i celami reklamowymi Twojej firmy.

Dlaczego wybrać x-banner napinany?

Jeśli poszukujesz ekonomicznego sposobu na reklamę swojej firmy lub produktu, X-banner napinany to idealne rozwiązanie. Nasze X-bannery sprawdzą się w każdym miejscu Twojego wydarzenia. Wystarczy rozłożyć lekki stelaż wykonany z włókna węglowego i rozciągnąć na nim baner, który wydrukujemy na Twoje zamówienie przy użyciu lateksowych tuszy UV.

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze modele i konstrukcje, które umożliwią Ci stworzenie spektakularnego stoiska. Wśród sklepowych bestsellerów, znajdziesz standy reklamowe, stoiska i trybunki, stojaki na ulotki, ścianki reklamowe i wiele innych.

Jeśli chcesz poznać całą ofertę produktową na systemy wystawiennicze, skontaktuj się z nami lub zajrzyj do sklepu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl