Namioty gastronomiczne — zaprezentuj swoim klientom swoją markę 

Organizacja imprez plenerowych to nie łatwa sprawa dla organizatorów. Jak wiadomo na masowych eventach pojawia się wiele firm, które chcą dotrzeć do swoich odbiorców i zwrócić na siebie uwagę. Nasza oferta skierowana jest to firm gastronomicznych, którzy korzystają z namiotów reklamowych. Produkowane przez nas namioty wpiszą się w każdą imprezę plenerową. 

Namioty gastronomiczne stworzone z myślą o firmach, które oferują swoje produkty podczas eventów. Stworzyliśmy z naszymi grafikami ofertę gotowych rozwiązań. Chcemy dać Wam możliwość zakupu gotowego namiotu reklamowego w tematyce food. Nasze namioty produkujemy z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na czynniki atmosferyczne: słońce, woda, wiatr. Każdy namiot jest woododporny a promieniowanie UV jest nieszkodliwe dla nadruków. 

Nadruk na tkaninie poliestrowej wykonujemy najtrwalszą metodą druku, jaką jest sublimacja. Nie wykonujemy nietrwałych nadruków cyfrowych, które po pewnym czasie się utleniają a kolor odparowuje z tkaniny. Nasze namioty nie blakną i nie tracą świeżości nadruku. 

Jednym z głównych walorów naszych namiotów jest ich mobilność i lekkość konstrukcji, która wykonana jest z aluminium. Zastosowane materiały pozwalają w łatwy sposób namiot przetransportować i w szybki sposób rozłożyć. Każdy namiot wyposażony jest również w torby transportowe oraz śledzie i linki montażowe do podłoża. Jeżeli namiot będzie używany na twardych powierzchniach należy pomyśleć o zakupie obciążników.

Gotowe namioty reklamowe stworzone pod różne branże tematyczne. W tej kategorii są zamieszczone gotowe rozwiązania, które w szybki sposób można zakupić. Przygotowane projekty na namioty są gotowe i dostępne od ręki. Jeżeli potrzebujesz zmiany lub naniesienia nowych elementów, daj znać. Tworzymy namioty gastronomiczne tak, aby służyły Ci wiele lat. Chcemy również, aby nasze produkty wyróżniały się na tle Twojej konkurencji. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl