folia reklamowa

Folia reklamowa — odkryj jej potencjał

Folia reklamowa to produkt o ogromnym potencjale, który inspiruje do wielu działań. Można ją wykorzystać do wykonania wielu realizacji, m.in.:

  • liter przestrzennych,
  • systemów wystawienniczych,
  • grafik reklamowych,
  • szyldów,
  • bilboardów.

Większość folii nadaje się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Do nadruku wykorzystuje się różne techniki poligraficzne. Do druku wielkoformatowego używa się modeli pozbawionych kleju lub samoprzylepnych. Grafikę nanosi się za pomocą różnorodnych atramentów: lateksowych, UV, a także solwentowych. Odpowiednio dobrana technika zapewnia atrakcyjny wygląd reklamy oraz trwałość narzędzi promocyjnych.

Starannie zaprojektowana grafika naniesiona na folię promuje markę i dekoruje budynek na zewnątrz bądź pomieszczenie. Można na niej umieścić logo, inspirujący cytat albo hasło promocyjne. W ten sposób możesz zwiększyć rozpoznawalność brandu bądź zmotywować zespół. Zastanów  się, jaki cel chcesz zrealizować, a następnie stwórz projekt, który wspomoże rozwój Twojego biznesu.

Folia reklamowe — poznaj jej rodzaje

Wśród folii reklamowych wyróżniamy:

  • folie samoprzylepne monomerowe — idealne do klejenia reklamy krótko lub średniookresowej na płaskiej powierzchni wewnątrz i na zewnątrz;
  • folie samoprzylepne polimerowe — cechuje je dłuższa żywotność, nadają się do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego;
  • folie samoprzylepne wylewane — charakteryzuje je wysoka plastyczność, dzięki czemu można je nakleić nawet w trudnodostępnych miejscach, są idealne do długoterminowych akcji promocyjnych;
  • folie samoprzylepne One Way Vision — perforowane materiały zapewniają prywatność osobom znajdującym się w pomieszczeniu, przechodnie nie mogą zajrzeć do środka, widzą jedynie grafikę.

Bogata oferta umożliwia dopasowanie komponentu do indywidualnych potrzeb.

Jaką folię reklamową wybrać?

Foli monomeryczne można wykorzystać do oklejenia witryny sklepowej, stoiska reklamowego czy tablicy reklamowej. Ważne, by powierzchnia była pozbawiona tłoczeń. Folie polimerowe pięknie prezentują się na samochodach. Z ich pomocą możesz okleić samochód służbowy i promować swoją markę w terenie. Ze względu na większą elastyczność dozwolone są niewielkie przetłoczenia.

Folie wylewane łatwo się naciągają, idealnie dopasowują się do każdej powierzchni. Możesz je wykorzystać praktycznie wszędzie. Z kolei folia reklamowa One Way Vision to ciekawa propozycja dla właścicieli obiektów gastronomicznych czy salonów piękności. Możną ją z powodzeniem wykorzystać w biurze lub nakleić na pojeździe.

Folia reklamowa krótkookresowa — co warto o niej wiedzieć?

Do wyboru dwa modele: z połyskiem lub bez. W naszej drukarni wielkoformatowej grafikę nanosimy za pomocą druku lateksowego, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nadruk będzie się nienagannie prezentować. Wysokiej jakości tusze zapewniają bezawaryjną eksploatację maksymalnie przez 3 lata. Folia ekonomiczna jest łatwa w aplikacji.

Folia polimeryczna — co ją wyróżnia?

Elastyczny materiał zdobi powierzchnie płaskie i delikatnie fałdowane. Jego żywotność szacuje się na ok. 7 lat. To doskonały wybór dla osób, które chcą poprawić wygląd budynku, wykorzystać grafiki korporacyjne w swoim biznesie oraz zrealizować kilkuletnią strategię promocyjną.

Folia wylewana — propozycja dla wymagających

Uniwersalny produkt przeznaczony do montażu na różnorodnych powierzchniach: nitowanych, pofałdowanych, płaskich czy profilowanych. Wytrzymała folia może pozostać nienaruszona nawet przez 10 lat.  Do wyboru mat lub połysk. Klej kanalikowy zapobiega tworzeniu się pęcherzy, dzięki czemu Twoja reklama zrobi pozytywne wrażenie na odbiorcach.

Folia One Way Vision poprawi Twój nastrój

Folia tego typu poprawia komfort osób przebywających we wnętrzu. Ogranicza przenikanie promieni słonecznych do środka. Ostre światło pozostaje na zewnątrz, a Twój wzrok wolniej się męczy. Latem pomieszczenie wolniej się nagrzewa. Mniejsza ekspozycja na słońce zwiększa również żywotność wyposażenia. Meble i dekoracje są w mniejszym stopniu narażone na utratę kolorów.

Folie reklamowe w drukarni wielkoformatowej SPDesign

Oferujemy bogaty wybór folii reklamowych. Ekologiczny druk lateksowy podkreśla walory estetyczne reklamy. Nadruk wykonujemy na podstawie projektu przygotowanego przez klienta lub tworzymy grafikę sami na podstawie wytycznych. Jeśli potrzebujesz wsparcia grafika, skontaktuj się z nami i przedstaw Twoją wizję. Zapewniamy przyjazną atmosferę, rzetelną komunikację oraz szybką realizację.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Twoją wiadomość.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl