Dodatkowe wyposażenie reklamy pneumatycznej — ściany reklamowe z nadrukiem

Ściany reklamowe z logo to ciekawy sposób na uzupełnienie stoiska wystawienniczego. Dzięki nim można nadać inny charakter stoisku promocyjnemu. Łatwiej zadbać o intymność podczas prowadzonych rozmów. Konstrukcje wykonane z poliestrowej tkaniny wykazującej wodoszczelne właściwości świetnie sprawdzają się w każdych warunkach. Do wyboru:

  • ściana z nadrukiem,
  • ściana z oknem,
  • ściana z drzwiami.

Można je ze sobą w efektowny sposób połączyć, by stworzyć oryginalny design. Całość upiększy stylowe wymienne poszycie dachu. Tak skomponowany namiot w zestawianiu z wybranymi elementami reklamy pneumatycznej wygląda zjawiskowo.

W środku warto zadbać o wygodne brandowane pufy oraz słodycze firmowe. W ten sposób spotkanie będzie się odbywać w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Dodatkowe wyposażenie reklamy pneumatycznej: obciążnik piaskowy

Obciążnik piaskowy do reklamy pneumatycznej to niezbędny atrybut wielu dmuchanych nośników reklamy. Dzięki niemu łatwiej będę mogły pełnić swoją funkcję podczas wietrznych warunków. Tym samym, zyskasz pewność, że reklama będzie mocno przytwierdzona do podłoża. Podmuchy wiatru nie spowodują jej upadku. W rezultacie obiekt będzie mniej narażony na zniszczenie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat reklamy pneumatycznej? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i podpowiemy jak skutecznie promować Twoją markę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl