Pneumatyczny Hello Man Windyman wentylatorowy 350 cm Tańcząca reklama
Pneumatyczny Hello Man Windyman wentylatorowy 350 cm Tańcząca reklama
Producent: SPDESIGN
Cena: 6 300,00 zł (netto: 5 121,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Pneumatyczna Choinka Hello Man Windyman wentylatorowy 350 cm
Pneumatyczna Choinka Hello Man Windyman wentylatorowy 350 cm
Producent: SPDESIGN
Cena: 6 300,00 zł (netto: 5 121,95 zł )
szt.
zobacz więcej
WINDYMAN  1-nożny 4 m Tańcząca reklama Skydancer Chwiej Producent
WINDYMAN 1-nożny 4 m Tańcząca reklama Skydancer Chwiej Producent
Producent: SPDESIGN
Cena: 4 458,75 zł (netto: 3 625,00 zł )
szt.
zobacz więcej
WINDYMAN  1-nożny 5 m BEZ NADRUKU Chwiej Tańcząca reklama pneumatyczna
WINDYMAN 1-nożny 5 m BEZ NADRUKU Chwiej Tańcząca reklama pneumatyczna
Producent: SPDESIGN
Cena: 3 886,80 zł (netto: 3 160,00 zł )
szt.
zobacz więcej
WINDYMAN 1-nożny 4 m BEZ NADRUKU Skydancer Tańczący chwiej
WINDYMAN 1-nożny 4 m BEZ NADRUKU Skydancer Tańczący chwiej
Producent: SPDESIGN
Cena: 3 720,75 zł (netto: 3 025,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Windymany Hallo Man — odkryj ich potęgę i wywołuj pozytywne emocje

Windyman to duży dmuchany ludziki lub figura, na których widnieje logo marki. Często pojawiają się na nich także chwytliwe slogany lub atrakcyjne grafiki. Monumentalny rozmiar i żywa kolorystyka przyciągają uwagę przechodniów. Tańcząca na wietrze reklama wywołuje uśmiech na twarzy oraz tworzy pozytywne skojarzenia z marką.

Zabawny skydancer przełamuje lody, a także rozładowuje napięcie. Staje się interesującym punktem wyjścia do przeprowadzenia rozmowy sprzedażowej. Dzięki niemu łatwiej nawiązać rozmowę z potencjalnym klientem. Przyjazna aura sprzyja podpisywaniu umów oraz dokonywaniu transakcji. Z pomocą reklamy pneumatycznej można nawiązać ciekawą współpracę biznesową. To dobry sposób, by nawiązać relację z konsumentami.

Dowcipny chwiej buduje pozytywny wizerunek firmy. Radośni i zadowoleni pracownicy chętniej wykonują swoje obowiązki i stają się bardziej efektywni. Klienci chętniej angażują się w rozmowę z marką, która potrafi rozbawić w dobrym tonie. To jeden z powodów, dla którego powinieneś zainwestować reklamowego dmuchańca.

Atrakcyjni skydancerzy — mobilna reklama w ekonomicznym wydaniu

Skaydancerzy prezentują się okazale i są wytrzymałym nośnikiem reklamowym. Ludziki wypełnione powietrzem są nieskomplikowane w utrzymaniu czystości. Bez trudu można z nich usunąć wszelkie zabrudzenia. Prosty montaż oraz demontaż pozwalają zaoszczędzić czas. Dmuchańce nie sprawiają żadnych trudności związanych z przechowaniem bądź transportem. Przy odpowiedniej pielęgnacji będą służyły przedsiębiorstwu przez kilka lat.

Trwały materiał doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, jak i zmienne warunki pogodowe. Można go wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Warto ustawić go na terenie przynależnym do przedsiębiorstwa, na miejskim skwerze czy przy głównym deptaku. Windyman doskonale spełni swoją funkcję podczas eventów, targów branżowych lub konferencji. Dzięki niemu marka staje się bardziej rozpoznawalna.

Chwieje Hallo Man — bogata oferta reklamy pneumatycznej z roczną gwarancją

Chwieje wyglądają nienagannie w każdej sytuacji. Wentylator stale zapewnia odpowiednią ilość powietrza, dzięki czemu grafika nie traci swych wartości estetycznych. Oferujemy duży wybór skydancerów. Poszczególne modele różnią się między sobą rozmiarem, kształtem, a także wzorem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamy pneumatycznej. W naszym asortymencie znajdziesz również gadżety reklamowe, a także systemy wystawiennicze. Z naszą pomocą skutecznie wypromujesz Twoją markę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl