Namioty pneumatyczne Wrocław

Namioty pneumatyczne Wrocław, kolejne miasto na czele reklam eventowych

Działając w branży reklamowej, wciąż wprowadzamy nowe technologie. Jednym z naszych produktów, są pneumatyczne namioty – namiot pająk z nadrukiem. Jest to jeden z wielu nośników w naszej linii produktów eventowych. W naszej sprzedaży posiadamy najpopularniejsze namioty na rynku.

Namioty reklamowe pomagają nam w uzyskaniu bardzo ciekawych powierzchni reklamowych. Bardzo dobrze sprawdzają się na imprezach plenerowych, w których chcemy pokazać swoje produkty. Idealnie sprawdzają się podczas gorącego lata, jak i deszczowych dni. Namiot z nadrukiem spisze się w każdych warunkach. Produkujemy namioty wysokiej jakości z tkanin wodoodpornych. Nadruki wykonujemy metodą sublimacji, który przenika w tkaninę. Stosujemy również materiały, które spełniają wszystkie przepisy imprez masowych, poszycia namiotów są wykonywane z tkaniny trudnopalnej.

 

Namioty pneumatyczne — innowacyjność 

Cieszą się coraz większym zainteresowaniem również w dużym mieście, jakim jest Wrocław. Od kilku lat coraz częściej widoczne są na wszystkiego rodzaju imprezach masowych. Każdego roku coraz większe grono interesuje się takimi nośnikami. SPDESIGN jako główny producent namiotów reklamowych dostarcza namioty również do Wrocławia.

 

Reklamowe namioty Wrocław

Produkujemy w naszej firmie namioty z nadrukiem. Posiadamy rozbudowany dział produkcji i każdy element wykonywany jest przez naszych pracowników. Nie importujemy namiotów z dalekich krajów. Wieloletnie doświadczenie naszej pracy widoczny jest w dziale zaufali nam. Wykonaliśmy już setki namiotów pneumatycznych dla dużych koncernów. Współpracujemy z Enea, Perła Browary, Totalizator Sportowy, Amazon, Budimex, Dawtona, Mostostal Kraków i wiele innych. Nasza firma dostarcza namioty pneumatyczne w każde miejsce w Polsce.

 

Wrocław namiot pneumatyczny cena

Cena produkowanych przez naszą firmę jest różnorodna. Podane ceny w naszym sklepie reklamowym zawierają nośnik jako produkt. Po przesłaniu do nas zapytania oraz materiałów graficznych. Nasz dział graficzny przygotowuje darmową wizualizację. Po opracowaniu finalnego projektu jesteśmy w stanie podać pełen koszt nadruku. Czasami koszt nadruku to tylko 30% całej zadrukowanej powierzchni. Sprawdzaj ofertę u konkurencji. Wiele firm wykonuje nadruk na całej powierzchni namiotu, u nas możesz oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

 

Namiot, jaki wybrać...

Wiele osób zadaje nam to pytanie. Staramy się dopasować odpowiedni produkt dla każdego klienta. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje namiotów. Namiot wentylatorowy, który potrzebuje stałego zasilania prądu. Namiot stałociśnieniowy, który nie potrzebuje stałego zasilania. Jeżeli prowadzisz imprezy plenerowe, gdzie łatwo uzyskać zasilanie to wybierz namiot wentylatorowy. W trudnych warunkach terenowych np. stoki narciarskie polecamy wybrać namiot stałociśnieniowy.

MIESZKAŃCY WROCŁAWIA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ:

[product id="410,334,344"]
Jeżeli jesteś mieszkańcem WROCŁAWIA i chciałbyś zamówić u nas namiot reklamowy. Skontaktuj się z nami udzielimy Ci rabatu na pierwsze zamówienie na naszej platformie sprzedażowej.

namioty pneumatyczne warszawa

namioty pneumatyczne wrocław

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl