BRELOK maskotka Żabka na zawieszce z Twoim LOGO od 20 szt.
![](/libraries/images/1px.gif)
![](/libraries/images/1px.gif)
![](/libraries/images/1px.gif)
![](/libraries/images/1px.gif)
![](/libraries/images/1px.gif)
» OPIS PRODUKTU
Urocze zielone żabki w ubrankach z firmowym nadrukiem
Chcesz podbić serca klientów, podaruj im uroczy drobiazg, którego widok z pewnością wywoła na ich twarzach uśmiech. Nawet najwięksi twardziele ulegają uroczym maskotkom, których jak nie sami użyją, to podarują komuś bliskiemu w prezencie. Bez znaczenia w kogo ręce trafi zawieszka z pluszową żabką w ubranku z Twoim logo. Nadruk będzie eksponowany codziennie, a co za tym idzie Twoja reklama wypłynie żabką na szerokie wody!
Pluszaki w kubraczkach z firmowym LOGO
Wywieraj pozytywne skojarzenia swoją formą reklamy. Mięciutkie, małe i duże pluszaki z nadrukiem reklamowym to już sprawdzona i korzystna dla firmy promocji! Nikt nie oprze się reklamie w takim kształcie. Raz wzbudzony zachwyt i klient nie ma odwrotu. Twój brand, który będzie częścią wyglądu misiaczka z nadrukiem reklamowym, będzie zawsze pozytywnie kojarzony.
Gadżety reklamowe dla najmłodszych - nieoceniony element kampanii
Nie zapominaj o młodych odbiorcach, którzy mogą być kluczowi w strategii promocyjnej Twojej marki. Dzieci stanowią ważny segment, szczególnie gdy twoja oferta jest dla nich dedykowana. Wtedy gadżety dla najmłodszych są fundamentem skutecznej kampanii marketingowej. Nawet jeśli Twój produkt lub usługa nie są bezpośrednio skierowane do dzieci, często maluchy pełnią rolę ambasadorów marki w oczach dorosłych. Nie pomijaj w swoich planach promocyjnych gadżetów dla dzieci, takich jak pluszowe zawieszki. Urocza żabka z nadrukiem reklamowym na ubranku, może stać się sympatycznym symbolem Twojej marki. Dzieci chętnie zaczepią pluszowe żabki do plecaka i kluczy. Maskotki i zawieszki pluszowe z nadrukiem reklamowym to inwestycja, która zwiększy widoczność marki wśród rodziców i ich pociech!
SPECYFIKACJA PRODUKTU:
- Wymiary: 8 cm
- Wymiary nadruku: 25 × 15 mm na białej koszulce
- Tworzywo: plusz, poliester
- Technologia: nadruk DTF
- Minimalne zamówienie: 20 sztuk
- Dodatkowe informacje: w celu wyceny większej ilości maskotek napisz do nas wiadomość na adres: sklep@reklamydrukarnia.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
![](/libraries/images/1px.gif)