Copywriting to sztuka władania słowem. Lekkie pióro to zdecydowanie za mało, by przyciągnąć i zatrzymać na dłużej uwagę potencjalnych klientów. Dobry copywriter powinien śledzić nowinki branżowe, a także poznać tajniki psychologii, sprzedaży czy neuromarketingu. W ten sposób fachowiec stworzy teksty, które dostarczą odbiorcom wartościowych informacji, które ułatwią podjęcie decyzji zakupowej.

Artykuł na bloga 3500 znaków
Artykuł na bloga 3500 znaków
Producent: SPDESIGN
Cena: 105,00 zł (netto: 85,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Artykuł na bloga 4000 znaków
Artykuł na bloga 4000 znaków
Producent: SPDESIGN
Cena: 120,00 zł (netto: 97,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Artykuł na bloga 6000 znaków
Artykuł na bloga 6000 znaków
Producent: SPDESIGN
Cena: 250,00 zł (netto: 203,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Artykuł na bloga na 5000 znaków
Artykuł na bloga na 5000 znaków
Producent: SPDESIGN
Cena: 150,00 zł (netto: 121,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Opis kategorii do sklepu internetowego 3000 znaków
Opis kategorii do sklepu internetowego 3000 znaków
Producent: SPDESIGN
Cena: 90,00 zł (netto: 73,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Opis kategorii do sklepu internetowego 5000 znaków
Opis kategorii do sklepu internetowego 5000 znaków
Producent: SPDESIGN
Cena: 150,00 zł (netto: 121,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Tekst O nas
Tekst O nas
Producent: SPDESIGN
Cena: 250,00 zł (netto: 203,25 zł )
szt.
zobacz więcej

Copywriting — Twoja szansa na sukces w biznesie

Copywriting towarzyszy markom od wielu lat. Na początku copywriterzy tworzyli głównie hasła reklamowe, nazwy firm, produktów czy usług, a także pisali artykuły oraz scenariusze reklamowe. Obecnie realia rynku mocno się zmieniły. By odpowiedzieć wyzwaniom współczesnego biznesu, specjaliści od słów tworzą teksty, które mają podbić serca konsumentów w Internecie i spełnić wymogi wyszukiwarek.

Każda nowoczesna firma powinna zainwestować w stronę internetową, by zaakcentować swoją obecność na rynku i dotrzeć do większej liczby odbiorców. Prócz atrakcyjnej szaty graficznej, przyjaznej obsługi klienta oraz wysokiej jakości produktów bądź usług, warto zadbać także o treści na stronie www. Dzięki nim łatwiej osiągnąć wyższą pozycję w Google, która w dłuższej perspektywie pozwala osiągnąć niebywałe zyski sprzedażowe. Ponadto zadbasz o Twój wizerunek, a także zwiększysz rozpoznawalność marki na rynku.

Copywriting  wzniesie Twój biznes na wyższy poziom

Oryginalne treści w zakładce O nas, nietuzinkowe opisy produktów i kategorii bazujące na języku korzyści oraz ciekawe wpisy na blogu firmowym zgodne z zasadami SEO w efektowny sposób wspomogą Twoje działania sprzedażowe. Poprawnie skonstruowane aukcje produktowe dostarczą Twoim klientom coś więcej niż zwykłą propozycję sprzedaży. Z tego powodu powinieneś odświeżyć Twój sklep internetowy, by uniezależnić się od portali i zarabiać więcej. Dzięki temu unikniesz płacenia prowizji, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na rozwój biznesu lub własne przyjemności.

Usługi copywriterskie - dlaczego powinieneś z nich skorzystać?

Pewnie pomyślałeś: Przecież nikt nie zna mojej firmy i asortymentu tak dobrze jak, ja i moi pracownicy. Owszem, masz rację. Samodzielne tworzenie tekstów nie jest błędem, ale niesie w sobie ogromne ryzyko. Czy wiesz jakie? Możesz nieświadomie popełnić błędy, które zniechęcą konsumentów do zakupów. Co zabija Twoją sprzedaż? Oto najczęstsze przyczyny:

  • język niedostosowany do grupy docelowej,
  • błędy ortograficzne,
  • brak korzyści dla klienta.

Pisząc samemu tekst na stronę internetową, możesz nieświadomie używać branżowych pojęć, które są niezrozumiałe dla potencjalnych klientów. Jeżeli Twój odbiorca, nie zrozumie skomplikowanych parametrów technicznych i zasad funkcjonowania, a także nie pozna wartości użytkowych oraz korzyści, odejdzie do konkurencji.

Możesz tego uniknąć, korzystając z usług doświadczonego copywritera. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, zapoznaj się z jego portfolio. W ten sposób poznasz jego styl, kreatywność oraz sposób komunikacji z konsumentami. Sam podejmiesz decyzję, czy chcesz nawiązać z nim współpracę i powalczyć z konkurencją o wysokie noty w wyszukiwarce.

Copywriting — inwestycja w Twoich klientów

Copywriting to inwestycja, która Ci się zwróci. Oczywiście nie od razu. Na pierwsze rezultaty będziesz musiał trochę poczekać. Atrakcyjne treści zgodne z SEO muszą zostać ocenione najpierw przez roboty wyszukiwarki. Jeżeli zadbasz o regularne dodawanie zoptymalizowanych treści, po kilku miesiącach osiągniesz wyższe pozycje. Przewidywany czas to ok. 6 miesięcy. W tym czasie warto także współpracować ściśle z pozycjonerem, który dopilnuje, by parametry techniczne Twojej strony spełniały kryteria algorytmów. Po ok. 12 miesiącach wzrost sprzedaży powinien być zauważalny.

Ceny usług copywritetskich zależą od wielu czynników. Branży, w której działasz, doświadczenia osoby piszącej teksty na zamówienie, a także rodzaj treści. Do wyboru:

  • proste opisy produktów i kategorii,
  • kreatywne opisy produktów i kategorii,
  • wpisy na bloga,
  • teksty do zakładki O nas.

Interesujące treści zaszczepią Twoją markę w umyśle konsumentów. Pozwolą im rozwiązywać problemy i ułatwią podejmowanie decyzji. Dzięki nim nawiążesz komunikację z odbiorcami oraz zachęcisz do interakcji.

Jeżeli brakuje Ci czasu, nie umiesz lub nie lubisz pisać czy też nie masz pomysłu na to, jak zwrócić na siebie uwagę i przebić się w gąszczu ofert, skontaktuj się z nami. Współpracując z nami, zyskasz angażujący content, zwiększysz dochody ze sprzedaży i przekonasz do siebie nowych klientów.

Czy jesteś gotów na to, by copywriting stał się Twoją tanią bronią w walce z konkurencją?

Dołącz do elity przedsiębiorców, którzy zaistnieli w sieci i odnieśli spektakularne sukcesy już dziś.

Napisz do nas i zapytaj o wycenę --> copywriting@reklamydrukarnia.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl