Jak przygotować wielofunkcyjne stoisko firmowe na targi?

Jak przygotować wielofunkcyjne stoisko firmowe na targi?

Jak przygotować wielofunkcyjne stoisko firmowe na targi branżowe? Eventy to świetny sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji, zaprezentować się większej liczbie osób, a także powalczyć o lepszą pozycję na rynku. Jedną z najważniejszych kwestii jest atrakcyjne stoisko reklamowe. W tym celu warto zaopatrzyć się we własny system wystawienniczy. Dzięki temu przedsiębiorstwo rozwinie swoje skrzydła i zaoszczędzi sporą kwotę pieniędzy.

Stoiska reklamowe różnią się od siebie układem i poszczególnymi elementami. Każde z nich eksponuje logo. Starannie wykonana grafika przyciąga wzrok uczestników. Znak firmowy można umieścić na różnych częściach. Sprawdź, w co warto zainwestować, aby stworzyć wymarzone miejsce do promocji Twojej marki.

 

Spis treści:

  1. Ścianki reklamowe — must have w każdym stoisku firmowym na targach
  2. Stojak na ulotki — wielofunkcyjny przedmiot
  3. Stół ze spersonalizowanym obrusem i leżakami
  4. Podsumowanie: Jak przygotować wielofunkcyjne stoisko firmowe na targi?

 

Ścianki reklamowe — must have w każdym stoisku firmowym na targach

Ścianki reklamowe są dostępne w różnych rozmiarach oraz kształtach. Na tkaninę nanosi się grafikę, która zakorzenia brand w umyśle konsumentów. Na jej tle można robić zdjęcia, prezentować przedsiębiorstwo podczas konferencji, a także prowadzić akcje promocyjne w terenie. To inwestycja, która szybko się zwraca ze względu na wiele możliwości zastosowania. Ścianka tekstylna jest łatwa montażu i bardzo lekka. Można ją przenieść w dowolne miejsce bez większych trudności. Gdy nie jest potrzebna, wystarczy ją schować do torby wyposażonej w uchwyt, który ułatwia transport.

[product id="860, 866, 880, 1521, 1611, 1627" slider="true"]

Stojak na ulotki — wielofunkcyjny przedmiot

Stojaki na ulotki pomagają zachować porządek na stoisku. Dzięki nim materiały promocyjne znajdują się w jednym miejscu. Każdy zainteresowany może się w nie zaopatrzyć. To wygodne rozwiązanie, które pozwala firmom dotrzeć do osób, które naprawdę są zainteresowane ofertą. Stojak na ulotki z powodzeniem można wykorzystać poza eventami. W biurze można do niego włożyć prasę lub najczęściej wykorzystywane formularze. W placówce warto do niego włożyć ankiety dla klientów oraz ulotki. Stojak może również samodzielnie promować przedsiębiorstwo poza siedzibą.

[product id="900, 901, 902, 903, 1494, 1495, 1496" slider="true"]

Stół ze spersonalizowanym obrusem i leżakami

Rozmowy z potencjalnymi klientami czy partnerami biznesowymi najlepiej prowadzić przy stole. Warto zatem zadbać o jego oprawę. Najlepiej wybrać nakrycie z własnym logo. Obok powinny się znaleźć wygodne siedziska. Jednym z naszych faworytów są leżaki z nadrukiem. Dzięki nim na stoisku firmowym panuje nieformalny klimat. Dodają wystrojowi nieco luzu. Pozwalają się odprężyć. W ten sposób prowadzenie rozmów staje się prostsze. Aby poprawić nastrój, warto zaopatrzyć się również w słodycze reklamowe. Słodki smak pozwala się rozmarzyć. Sprawia, że stajemy się szczęśliwsi i bardziej skłonni do negocjacji. Warto zatem zainwestować w dobrej jakości rarytasy. Całość dopełnią aromatyczne ciepłe napoje oraz orzeźwiająca woda mineralna z logo marki.

[product id="526, 1578, 1659, 1583" slider="true"]

Podsumowanie: Jak przygotować wielofunkcyjne stoisko firmowe na targi?

Uczestnictwo w targach branżowych to jeden z obszarów działań marketingowo-sprzedażowych. Dobrym pomysłem okazuje się zakup własnych elementów wystawienniczych, które można wykorzystać do innych przedsięwzięć. Wielofunkcyjne przedmioty mogą stać się inspiracją do wdrożenia nowych strategii, które pomogą przedsiębiorstwu odnieść sukces. Wydaje się, że inwestycja w leżaki z nadrukiem, ściankę reklamową, obrus reklamowy oraz stojak na ulotki wystarczy, by stworzyć praktyczne stoisko, które pomoże w realizacji zamierzonych celów. Powodzenia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości
Stół cateringowy 180 x 74 cm CZARNY stół bankietowy
Stół cateringowy 180 x 74 cm CZARNY stół bankietowy
399,00 zł 324,39 zł
szt.
ROLL-UP z wydrukiem FOTOGRAFICZNYM blockout 100 x 200 cm
ROLL-UP z wydrukiem FOTOGRAFICZNYM blockout 100 x 200 cm
219,00 zł 178,05 zł
szt.
Biały obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
Biały obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
119,00 zł 96,75 zł
kpl
Czarny obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
Czarny obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
119,00 zł 96,75 zł
kpl
Czarny obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
Czarny obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
139,00 zł 113,01 zł
kpl
Biały obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
Biały obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
139,00 zł 113,01 zł
kpl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl