Napój energetyczny Napój Reklamowy ENERGETYK z własną etykietą Napoje reklamowe
» OPIS PRODUKTU
Napój energetyczny z logo — zaskakuj swoich odbiorców napojami reklamowymi
Napój energetyczny z logo wypromuje Twoją markę. Możesz go wykorzystać na wiele sposobów. Podaruj go partnerom biznesowym, ustaw je poczekalni na stoliku lub dołącz jako upominek do zakupu bądź do paczki z zamówieniem. Dzięki temu Twój znak firmowy będzie widoczny w każdym miejscu. Niewielki podarunek wywoła pozytywne skojarzenia z Twoim przedsiębiorstwem i pomoże Ci zyskać lojalnych klientów.
Napoje energetyczne mogą pojawić się również w trakcie targów branżowych. Możesz nimi poczęstować odwiedzających zamiast tradycyjnej kawy. Przydadzą się również zapracowanej obsłudze, by dodać jej energii. Uśmiechnięci i zrelaksowani pracownicy pomogą Ci zrealizować wyznaczone cele biznesowe.
Własny energetyk z etykietą według własnego projektu
Własny energetyk z etykietą wyróżni Twoją markę na rynku. Dzięki niemu stanie się ona bardziej rozpoznawalna i trafi do większego grona odbiorców. Stylowa puszka zgodna z identyfikacją wizualną firmy będzie się pięknie prezentować na materiałach promujących przedsiębiorstwo. Możesz ją umieścić w subtelny sposób na fotografiach oraz w filmach video.
Starannie wykonana grafika z pewnością zostanie dostrzeżona przez adresatów. W ten sposób Twój brand zakorzeni się w podświadomości potencjalnych klientów. Twoja marka będzie kojarzyć się z energią, orzeźwieniem, świeżością… Wzbudzi pozytywne emocje i zostanie szybciej zapamiętana.
Napój reklamowy – energetyk z logo
Oferujemy energetyk z własną etykietą. Napój znajduje się w puszcze o pojemności 250 ml. W jednej zgrzewce są zapakowane 24 napoje. W naszej drukarni internetowej realizujemy zamówienia na minimum 1008 sztuk.
Projekt etykiety możesz wykonać samodzielnie lub przygotować krótki brief z wytycznymi dla naszych grafików. Nadruk wykonamy po Twojej akceptacji. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni. Gwarantujemy darmową dostawę pod wskazany adres.
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.
SPECYFIKACJA PRODUKTU:
- MINIMALNA ilość puszek: 1008 szt.
- ilość sztuk w zgrzewce: 24 szt.
- ilość zgrzewek na palecie: 120 szt. / 2880 szt.
- tworzywo: puszka aluminiowa (slim) + foliowa etykieta
- pojemność puszki: 250 ml
- wymiar puszki: 13,5 × 5,3 cm
- wymiar etykiety: 12 × 17 cm
- termin przydatności: 12-24 miesiące
- nadruk na etykiecie: pełnokolorowy
- produkt do celów reklamowych
Etykieta wykonana w technologii folii termokurczliwej
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (6)

Andrzej
Szybka realizacja, bardzo ciekawy produkt eventowy ;) cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Magda
Zakup udany!! Napój w smaku podobny do ogólnie dostępnych na rynku. Nadruk bardzo nasycony. Współpraca ze sprzedającymi szybka i konkretna :)
Tadeusz K.
Energetyk wyszedł super!!!!!!!!!! Dziękuję za pomoc i szybka realizację! Polecam reklamydrukarnia.pl
Marcin BUD-MAT
Super projekt, szybka dostawa Energetyki smakują naszym klientom ;) Polecam !
Paweł
Polecam, przygotowany projekt bardzo ładny, sprawa obsługa zamówienia.
Michał
Ekspresowa realizacja po 10 dniach otrzymałem własny energetyk spakowany na palecie. Świetna jakoś druku kolory wyraziste małe literki nie rozmazane !