Potykacz reklamowy – zaproś do zabawy Twoich odbiorców

Potykacz reklamowy – zaproś do zabawy Twoich odbiorców

Potykacz reklamowy to narzędzie marketingowe, które od wielu lat towarzyszy rzeszy przedsiębiorców. Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszym świecie powoli odchodzi do lamusa. Zamiast skazywać go na zapomnienie, lepiej wykorzystać go swoich działań promocyjnych, by pokazać swoim odbiorcom nowy wymiar marki. Mobilny nośnik reklamowy pomoże Ci się wyróżnić na rynku, jeśli wykażesz się odrobiną kreatywności.

 

 

Spis treści:

  1. Potykacz reklamowy – zapomnij o schematach
  2. Potykacze reklamowe – angażuj się społecznie
  3. Potykacz reklamowy – kultura wkracza na salony
  4. Podsumowanie: Potykacz reklamowy – zaproś do zabawy Twoich odbiorców

 

Potykacz reklamowy – zapomnij o schematach

Każdy z nas działa według pewnych schematów. Dzięki stałym regułom czujemy się bezpiecznie. Jesteśmy pewni siebie i mniej się stresujemy. Niestety takie działanie niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo, Gdy coś się zmienia bezpowrotnie, potrzebujemy sporo czasu na aklimatyzację. W konsekwencji tracimy czas, pieniądze oraz zdrowie.

Straty są potężne. Sami coś o tym wiemy, dlatego doskonale Cię rozumiemy i zachęcamy do tego, żebyś zerwał z dotychczasowymi regułami. Bądź przy tym rozsądny. Nie rezygnuj ze wszystkiego. Zachowaj te, które są dla Ciebie najcenniejsze. W ten sposób przy Twojej marce pozostaną stali klienci. Powiew świeżości pozwoli Ci pozyskać nowych odbiorców.

Jeśli do tej pory potykacz reklamowy stał przed wejściem do Twojej siedziby. Pozostaw go nadal w tym miejscu. Dodatkowo zaopatrz się w kilka lub kilkanaście nowych nośników, które wykorzystasz do oryginalnej kampanii. W ten sposób możesz zaprosić potencjalnych klientów np. do zabawy w podchody. Nagroda na zwycięzcę będzie czekać u Ciebie. Elementy gry możesz wykorzystać również do internetowej reklamy.

Potykacze reklamowe – angażuj się społecznie

Zauważyłeś problem, który warto nagłośnić? Wykorzystaj potykacze reklamowe do szerokiej dyskusji.  Wymowne plakaty z pewnością zostaną zauważone. Obok starannie wykonanej grafiki trudno przejść obojętnie. Z ich pomocą możesz uwrażliwić ludzi na istotne dla Ciebie kwestie. Kampanie społeczne wpływają pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa. W ten sposób pokazujesz, że dochody ze sprzedaży nie są dla Ciebie najważniejszą kwestią. Eksponując ludzkie oblicze firmy, staniesz się bardziej wiarygodny. Przekonaj się o tym na własnej skórze.

Potykacz reklamowy – kultura wkracza na salony

Potykacz reklamowy perfekcyjnie sprawdza się w przypadku instytucji kulturalnych. Praktyczny nośnik reklamowy skutecznie wspiera artystów. Z jego pomocą możesz zachęcić przechodniów do udziału w spektaklu, wystawie, seansie filmowym czy w koncercie. Jeśli promujesz kulturę, koniecznie w niego zainwestuj.

[product id="58, 120, 1707, 1839" slider="true"]

Podsumowanie: Potykacz reklamowy – zaproś do zabawy Twoich odbiorców

Potykacz reklamowy jest łatwy w utrzymaniu czystości. Zabrudzenia usuniesz z pomocą wilgotnej szmatki. Nośnik reklamowy jest bardzo lekki. Możesz go w każdej chwili przestawić. Dodatkowo zajmuje mało miejsca, dzięki czemu bez trudu go przechowasz w biurze lub przewieziesz samochodem.

Powyżej przedstawiliśmy wybrane możliwości zastosowania potykaczy reklamowych. Jeśli wpadłeś na jakiś oryginalny pomysł, podziel się nim z nami. Chętnie opowiemy o Twoim sukcesie na naszym blogu.

Potrzebujesz porady? Wyślij do nas maila już dziś i wskocz w nowy wymiar promocji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości
Stół cateringowy 180 x 74 cm CZARNY stół bankietowy
Stół cateringowy 180 x 74 cm CZARNY stół bankietowy
399,00 zł 324,39 zł
szt.
ROLL-UP z wydrukiem FOTOGRAFICZNYM blockout 100 x 200 cm
ROLL-UP z wydrukiem FOTOGRAFICZNYM blockout 100 x 200 cm
219,00 zł 178,05 zł
szt.
Biały obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
Biały obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
119,00 zł 96,75 zł
kpl
Czarny obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
Czarny obrus do stołu okrągłego Ø 80 cm
119,00 zł 96,75 zł
kpl
Czarny obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
Czarny obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
139,00 zł 113,01 zł
kpl
Biały obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
Biały obrus do stołu cateringowego okrągłego Ø 122
139,00 zł 113,01 zł
kpl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl